top of page

Видеопоздравление от Деда Мороза

Mis Sa ikka teed, kui Ida-Virumaa on lukku pandud, aga laste juurde tuleb jõuda?!

 

Eks meil päkapikkudega on ka iga päev kriisikoosolekud ja otsustasime, et lisaks kodukülastustele hakkame pakkuma ka uut eksklusiivset teenust! Nimelt saab nüüd jõulutaat Valdemarilt tellida videotervituse! Videotervitused salvestatakse Rabatalu jõulumaal.

 

Saab valida kahe variandi vahel:

1) ettesalvestatud videotervitus, mida saab kogu perega sobival ajal koos vaadata.

2) Jõuluvana videotervitus live-s ehk videokõne jõuluvanaga.

 

Videot saab soovi korral jagada ka oma sõpradega isegi sotsiaalmeedias. Tegemist on ikka korraliku ja sisuka videoga, mida on vahva terve perega koos vaadata.

 

Kas te teate, kui palju päkapikud süüa tahavad iga päev? Nad on küll pisikesed, aga söövad 6 korda päevas. Päriselt ka. Neil on spetsiaalsed päkapikukrõbinad, mida ma pean neile sealt Lapimaalt tellima. See on kallis värk. Ükskord ma proovisin Hiinast tellida, aga kohe oli aru saada, et see mingi õige asi pole, sest päkapikud väsisid poole päeva pealt nii ära, et kõik töö oli tegemata.

 

No ja me siis vanempäkapikkudega kriisikoosolekul panime kirja, et ühe video hinnaks võiks olla 20 eurot + km.

 

Siis saavad päkapikud süüa ja keegi ei jää nälga. Ega siin nalja pole, sest kui neil on kõht tühi, siis jäävad kingitused ka saamata.

 

Kui ka Sinu perel võiks huvi olla videotervituse vastu, siis palun täida allolev tellimus ja me saadame Sulle lisainfo meilile.

Videotervituse tellimine:

Vastame Sulle peagi!

bottom of page