top of page

Suur Rabatalu jõulumaa perepäev

Millal: 17.12.2023
Mis kell: 16:00-20:00
Kellele: avatud sündmus kõikidele peredele, sõpradele!
Piletiinfo: tavapilet 7€ / laps vanuses kuni 12. ka 5€ / perepilet 20€. Pileti saab osta kohapeal sularahas. 

Kas  sa tahad päriselt näha, kuidas jõuluvana elab? Milline on tema kodu? Millega päkapikud tegelevad? Kas jõulumemm on ka ja mis tema teeb? Soovid jõuluvanale isiklikult kirja üle anda ja luuletust lugeda? Kui sa vastad jah, jah ja veel kord jah, siis pead sa tulema Rabatalu jõulumaale! 

Jõuluvana, päkapikud ja see tuledemaagia on päriselt olemas! Tule näita seda ka oma pere pisematele! Sa pead lihtsalt tulema seda ise vaatama. Ja veel see teekond Rabatalusse... Kõrged-kõrged lumised kuused kahel pool teed, mis viivad Rabatalu õuele jõulutaadi juurde. Võrratu võimalus hoida usku jõuluvanasse ja suurendada südames jõuluootuse tunnet.

Rabatalu jõulumaa perepäev on mõeldud just peredele ning lisaks on terve detsembrikuu avatud jõulumaa koolidele ja lasteaedadele grupikülastusteks. 

Mida suurel Rabatalu jõulumaa perepäeval teha saab?

- Uudis! Alates 2023. aasta sügisest on Rabataluga liitunud 2 kameruni kääbuskitse Aadu ja Maali, 3 alpakat Kaisa, Juss ja Sass, 2 küülikut Juta ja Liisa, husky koer Mia, kassipoeg Kiki.

Piletihind sisaldab väikest loomasöötu ülal nimetatud loomadele.

- Rabatalu lähedal matkarajal asuva metsloomade söötmiskohta külastamine, toit omal valikul kodunt kaasa, kartul, õun, porgand. Kõrvale põnevaid jutte metsloomadest!

- Kuum lõkkekakako ja vahukommid piletihinnas!

- Rabatalu õuel on mitu kuuma lõkkekohta, kus saab küpsetada leiba või viinereid (võta laste lemmikud kodus ise kaasa!) ja võimalus ka täiskasvanutel ise kaasa võetud vorstikesi grillida. Kõik vajalikud tarvikud grillimiseks on kohapeal olemas. Kaasa võta ainult soovitud toit. 

- Suur kiigepuu 11 kiiguga.

- Jõuluvana kontor, mis mahutab ca 60 inimest sisse ja kus on suur päkapikkude töökoda ning saame kõik koos valmistada vahvaid jõuluvidinaid lähedastele või jõuluvanale meisterdada jõulukaarte koos heade soovidega.

- Avatud jõuluvana postkast!

- Metsloomadest rajakaamera videote ja piltide vaatamine koos põnevate juttudega metsloomadest!

- Peredega tulijatele on võimalik kütta ka saunu ja kümblustünni ning avada talvine jääauk.

- Vahvad mängud jõuluvanaga!


Kuigi lihtsuses peitub headus ja võlu, on meie õuel siiski ka palju põnevust ja elevust, mis lastele väga meeldib.
 

Kohtume Rabatalus!

bottom of page